3MA po pierwsze 3Miasto po drugie Architektura.

3Miasto ponieważ właśnie tutaj znajduje się nasza pracownia, powstają pomysły, tutaj tworzymy projekty od fazy koncepcyjnej po finalne dokumentacje projektowe.

Architektura ponieważ to właśnie Ona jest naszą codzienną inspiracją, podstawą postrzegania przestrzeni, bodźcem estetycznym motywującym nas do pracy oraz doskonalenia swoich umiejętności budowania krajobrazu miejskiego.

Działalność pracowni 3MA sp. z o.o.  obejmuje szeroko pojęte projektowanie związane z architekturą, architekturą wnętrz, planowaniem przestrzennym, wzornictwem.

Jako generalny projektant realizujemy nasze projekty we współpracy z doświadczoną grupą inżynierów, wykonawców oraz bierzemy aktywny udział w procesie projektowym od fazy koncepcyjnej po realizację inwestycji. Nasze projekty zostały docenione przez zadowolonych klientów oraz uzyskały liczne nagrody w konkursach architektonicznych.

zdjecie czlonka zespolu

Krzysztof Machiński – członek zarządu pracowni 3MA sp. z o.o. urodzony w 1988 r. w Gdyni.

 

Uzyskał dyplom na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej w 2013 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kraju i za granicą. Od roku 2015 czynny Członek Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów upr. nr. 71/POOKK/IV/2015 oraz Członek SARP Oddział Wybrzeże w Gdańsku.

 

 

zdjecie czlonka zespolu

Marcin Matusewicz – członek zarządu pracowni 3MA sp. z o.o. urodzony w 1988 r. w Gdyni.

 

Uzyskał dyplom na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej w 2013 r. Od roku 2016 czynny Członek Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów upr. nr. 177/POOKK/IV/2016 oraz Członek SARP Oddział Wybrzeże w Gdańsku.

zdjecie czlonka zespolu

Bartosz Jazłowski – członek zarządu pracowni 3MA sp. z o.o. urodzony w 1988 r. w Bydgoszczy.

 

Uzyskał dyplom na Wydziale Inżynierii Lądowej i Budownictwa Politechniki Gdańskiej w 2013 r. Od roku 2015 czynny Członek Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

zdjecie czlonka zespolu

Arleta Chmiel – architekt

zdjecie czlonka zespolu

Kacper Skawiński – architekt

zdjecie czlonka zespolu

Yehor Maslov – architekt

zdjecie czlonka zespolu

Łukasz Wojtal – architekt

zdjecie czlonka zespolu